دوربین مداربسته

دوربین مداربسته (0)

دوربین مداربسته یکی از مهمترین دغدغه های امروزی برای برقراری امنیت و حفاظت در کلیه ارگان ها ، برج های مسکونی تجاری ، اماکن خصوصی و دولتی و صد ها مورد دیگر میباشد. زیرا دوربین مداربسته دقیقا با ضبط کامل تصاویر و حتی در خیلی از دوربین مداربسته ها ضبط صداها توانسته است به صورت کامل امنیت ، حفاظت و مانیتورینگ کامل را برای تمامی کاربری های مورد استفاده برقرار کند.
توجه داشته باشید که دوربین مداربسته های دژپا دارای 18 ماه گارانتی می باشد.

 

پیشگیری از وقوع جرم توسط دوربین مداربسته
دوربین مداربسته ها با استفاده از درجه پیشرفته بودنشان میتوانند به شکلی دقیق و کارآمد در پیشگیری از وقوع جرم و شناسایی مجرمان کارایی خود را نشان دهند. دوربین مداربسته تنها تکنولوژی حرفه ای است که با استفاده از درجه پیشرفته بودنشان حتی در حین تصویربرداری فیلتر های خاص را میتواند تشخیص داده و به مدیریت مربوطه و اتاق مانیتورینگ گزارش دهد و در کنار ضبط تصاویر صداها را با کیفیت بالا ضبط نماید.

 

دوربین مداربسته

 

 

 

 

 

 

کارور کردن و متعهد کردن کارمندان با استفاده از دوربین مداربسته

دوربین مداربسته با توجه به کارایی آن و ضبط و پخش آنلاین تصاویر میتواند جوی تعهد آمیز را در محیط های اداری سازمانی برقرار نماید که کارمندان بخاطر وجود دوربین مداربسته تعهدات کامل خود را عمل نمایند. از همین رو ادارات و سازمان ها میتوانند جهت مجهز کردن محیط سازمان خود به دوربین مداربسته از مشاوران کارشناس شرکت دژپا جهت انتخاب نوع دوربین مداربسته با تماس خود مشاوره رایگان دریافت نمایند.

خرید دوربین مداربسته

 

 

 

 

 

 

 

 

خدمت به قوانین با مجهز شدن به دوربین مداربسته
خب زمانی که جرمی اتفاق میافتد و با رجوع به تصاویر و صداهای ضبط شده توسط دوربین مدربسته های موجود میتوانیم تصاویر هر چند روز گذشته را مشاهده نماییم آن دوربین مداربسته بعنوان یک سرباز و ناظر توانسته مجرم را شناسایی کند و با جرات میتوان گفت خدمت به قوانین و شناسایی و قصاص مجرمان توسط دوربین مداربسته کاملا امکان پذیر میباشد.پس میتوانیم دوربین مداربسته را یکی از ارکان مهم در خدمت کشور و قوانین بدانیم.

خرید دوربین مداربسته

 

حالا میخواهیم هنگامی که دوربین مداربسته مناسبی را انتخاب کنیم امکانات آن دوربین مداربسته را مورد توجه و بررسی قرار دهیم که بتوانیم با خیال راحت دوربین مداربسته خود را خریداری کنیم :

 

اندازه دقیق لنز دوربین مداربسته
اندازه لنز در دوربین مداربسته انتخابی ما، فاصله کانونی آن دوربین مداربسته را مشخص می کند. با تغییر اندازه لنز دوربین مداربسته به صورت افزایشی، فاصله ای را که می توان یک انسان را تشخیص داد توسط دوربین مداربسته ،افزایش می یابد اما میدان دید به سمت چپ و راست کاهش می یابد.

خرید دوربین مداربسته

 

 

 

 

 

 

 

دوربین مداربسته ، زاویه دید
هر اندازه زاویه دید دوربین مداربسته ما زیاد باشد، تصویر و دید گسترده تری از محیط مورد نظر را پوشش دهی می کند. یک دوربین مداربسته با زاویه دید بیشتر، تصاویر ساختمان های مجاور و همسایگان را به خوبی ثبت می کند.

خرید دوربین مداربسته

 

 

 

حجم حافظ دوربین مداربسته ما
حافظه ثبت تصاویر از فاکتورهای مهمی است که هنگام خرید دوربین مداربسته باید مدنظر قرار دهید. امروزه دوربین مداربسته ها با حافظه های مختلفی در بازار موجود است. اگر دوربین مداربسته به یک هارد اکسترنال و یا حافظه اینترنتی متصل شود، قابلیت ثبت تصاویر تا مقداری نامحدود توسط دوربین مداربسته ها فراهم می شود.

خرید دوربین مداربسته

 

 

 

 

 

 

 

نوع دوربین مداربسته
سیستم انالوگ نسل قدیمی تر از سیستم های دوربین مداربسته است. در دوربین مداربسته های سیستم انالوگ کیفیت تصویر دوربین مداربسته شما به شدت محدود است. سیستم شبکه، نسل جدید سیستم های دوربین مداربسته است. در سیستم شبکه کیفیت تصویر دوربین مداربسته به مراتب بالاتر می باشد و البته هزینه بالاتری نیز دارد.

خرید دوربین مداربسته

 

 

 

 

 

 

میزان نور دوربین مداربسته
یکی از مهمترین موارد در انتخاب دوربین مداربسته، میزان نور است. سطوح روشنایی با واحد لوکس اندازه گیری می شوند. هر چه این عدد برای دوربین مداربسته پایین تر باشد نور کمتری برای بازسازی تصویر دوربین مداربسته احتیاج دارد.

خرید دوربین مداربسته

 

 

 

 

 

 

 

رزولوشن دوربین مداربسته
هر چه رزولوشن دوربین مداربسته بالاتر باشد، تصویری که توسط دوربین مداربسته ضبط می شود دارای کیفیت بهتری خواهد بود. رزولوشن تصویر دوربین مداربسته به دو روش اندازه گیری می شود، آنالوگ و دیجیتال. رزولوشن آنالوگ برای دوربین مداربسته ها آنالوگ با کیفیت TV Line و رزولوشن دیجیتال برای بیان پیکسل های تصویر دیجیتال استفاده می شود.

خرید دوربین مداربسته

 

 

 

 

 

 

 

نوع سنسور دوربین مداربسته
دوربین مداربسته ها با استفاده از سنسورهای DIS یا CCD تصاویر را شکار می کنند. دوربین مداربسته های ارزان یا کوچک، سنسورشان CMOS است و کیفیت تصویر پایینی هم دارند که در شرایط کم نور، بدتر می شود. اما دوربین مداربسته های بهتر، سنسور DISیا CCD با اندازه بزرگتر دارند. هر چه سنسور دوربین مداربسته بزرگتر باشد، تصویر بهتر و با کیفیت تر خواهد بود. در نتیجه سنسورهای با تراکم دوربین مداربسته ها بیشتر بهترین تصاویر را تولید می کنند .

خرید دوربین مداربسته

 

 

 

 

 

 

 

گارانتی دوربین های مداربسته
کلیه محصولات دژپا خصوصا دوربین مداربسته دارای 18 ماه گارانتی بدون قید و شرط می باشد . این گارانتی دوربین مداربسته، ضمانت آرامش خاطر شما عزیزان می باشد .

خرید دوربین مداربسته

 

 

 

 

 

 

 

 

با کلیک بر روی مجموعه های زیر می توانید دوربین مداربسته های دژپا را در دو دسته بندی دوربین مداربسته های تحت شبکه و دوربین مداربسته های AHD مشاهده بفرمایید: