پکیج های پیشنهادی

پکیج های پیشنهادی

استفاده از پکیج های پیشنهادی دوربین مداربسته شرکت دژپا علاوه بر سرعت بخشیدن به تامین نیاز کاربران جهت نظارت تصویری محل مورد نظر و جلوگیری از اتلاف وقت، به دلیل اعمال تخفیف کلی خرید تمام تجهیزات از نظر هزینه نیز مقرون به صرفه خواهد بود.

نکته‌ مهم در ارائه پکیج پیشنهادی، انجام تمامی تنظیمات لازم و آماده نمودن تمامی لوازم قبل از ارسال پکیج توسط شرکت دژپا می باشد که این امر سرعت به کارگیری سیستم مورد سفارش را نسبت به خرید تک به تک اقلام بسیار افزایش می‌دهد. همچنین چون تنظیمات از قبل توسط دژپا بر روی پکیج انجام می‌گیرد هرگونه تنظیمات فنی و یا نرم افزاری قبل از ارسال کالا چک شده و امکان ایجاد مشکل در راه‌اندازی دستگاه را به حداقل می‌رساند.

شرکت دژپا مشاور، طراح و مجری دوربین های مداربسته و سیستم های امنیتی با در نظر گرفتن مزایای ارائه پکیج های دوربین مداربسته برای کاربران تصمیم به ارائه پکیج دوربین مداربسته جهت رفاه کاربران و سرعت بخشیدن به نیاز آنان برای تامین سیستم های نظارت تصویری نموده است.

پکیج پیشنهادی ارائه شده شامل تعداد متنوع دوربین های مداربسته همراه با یک دستگاه DVR و یا NVR(متناسب با نوع دوربین)، یک عدد هارد HDD به همراه کابل دو سر سوکت، منبع تغذیه، پایه و اتصالات دوربین متناسب با تعداد دوربین می‌باشد. لازم به ذکر است متراژ کابل با توجه به نیاز کاربران قابل تغییر می‌باشد.