درباره دژپا درباره دژپا

درباره دژپا

دژپا با نام تجاری نواکالا ( NevaKala ) فعالیت خود را در زمینه واردات و توزیع سیستم های نظارتی و امنیتی مانند دوربین مداربسته آغاز نمود. اما خیلی زود دامنه ارائه خدمات این شرکت در سراسر ایران گسترده شد و در سال 1397 این شرکت به دژپا ( Dezhpa ) تغییر نام داد. 

دژپا خود را نه صرفا یک شرکت تجاری بلکه مجموعه ای هدفمند، مشتری مدار و دارای ارزش های سازمانی متعالی می داند. ارائه محصولات با کیفیت، گارانتی های معتبر و پیش از تمام این ها، احترام به حقوق مشتری که اولین اصل از اصول سازمانی دژپا است، دلایل فراگیر شدن محصولات شرکت هستند.

مشتریان دژپا را معمولا فعالان و متخصصان حوزه تکنولوژی دوربین های مداربسته، فروشگاه ها و عوامل فروش این محصولات تشکیل می دهند. همکاری با این عزیزان افتخاری است که دژپا در تمامی لحظات قدردان آن است و تلاش می کند روز به روز شرایط بهتری را برای حفظ و گسترش این رابطه دوسویه میان خود و مشتریان فراهم نماید.

این روزها دژپا به یاری خدا و با تکیه بر دانش و تلاش متخصصان ایرانی موفق شده است تکنولوژی تولید دوربین های مداربسته را بومی سازی نموده و خط تولید این محصول را راه اندازی نماید. بدون شک هدف مجموعه دژپا از این اقدام، برداشتن گامی موثر در راستای اعتلای صنعت کشور و تلاش برای بی نیاز نمودن بازار سیستم های نظارتی داخل کشور از واردات بوده است.

در این راستا مجموعه دژپا در صدد است با گسترش شبکه توزیع خود در سراسر کشور حضور خود را پررنگ تر و موثرتر از قبل نموده و بر شمار همکاران خود در تمامی شهرهای کشور عزیزمان بیفزاید.

وجود 3000 فروشگاه و عامل فروش محصولات دژپا در تمامی استان های کشور نشان دهنده حجم بالای تقاضای محصولات دژپا از یک طرف و نیز شرایط مناسب همکاری با این مجموعه برای فعالان این حوزه از طرف دیگر می باشد.

محصولات دژپا در زمینه دوربین مداربسته، تجهیزات جانبی مرتبط با آن، دستگاه های ضبط تصاویر و سیستم های امنیتی است.

خواندن 1262 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.