همراه با دژپا

همراه با دژپا

 دژپا به عنوان یک وارد کننده و تولید کننده دوربین مداربسته و محصولات نظارتی و امنیتی همواره در تلاش است تا مشتری و مخاطب با شناخت و آگاهی کامل از تلاش مداوم و پیوسته دژپا در جهت منافع مشتریان آرامش خاطری فراگیر را بدست آورد.

اینجا در کارخانه تولید دوربین مدار بسته دژپا تمام امور شفاف و صادقانه در یک سیر آزاد اطلاعات میان ما و مشتری در جریان است. هدف از این بخش هم آگاهی همه جانبه و همراهی مشتریان است. این که چه آرمان هایی داریم، نگرش ما به جامعه و صنعت چگونه است، آینده را برای محصولات خود چگونه می بینیم و اصولا اینکه دژپا چه مسیری را سپری کرده تا به این جایگاه به عنوان یک برند خوشنام در میان تولیدکنندگان و واردکنندگان سیستم های نظارتی و امنیتی برسد؛ همه و همه را در این بخش با نام همراه با دژپا ملاحظه خواهید نمود.

شفافیت و صداقت و تعهد عمیق به حفظ منافع مشتریان در تمام سطوح از طریق ارج نهادن به حضور مشتری در خانواده دژپا سرلوحه امور و برنامه محوری دژپا در تمام مراحل ارائه خدمت می باشد .اگر قرار باشد دژپا در ذهن شما به عنوان یک برند موفق در زمینه توزیع و تولید دوربین مداربسته و محصولات وابسته به آن جای بگیرد؛ اگر بخواهیم محصولات دژپا انتخاب اول مشتریان باشند و اگر بخواهیم لذت همراهی شما همکاران عزیز را در تمام مراحل دشوار توسعه و پیشرفت مجموعه مان احساس کنیم؛ لازم است دژپا با اصول ارزشمند اخلاقی اعتماد شما عزیزان را جلب نماید.

دژپا تولید کننده دوربین مداربستهآدرس ما

تهران، خیابان جمهوری، پاساژ علاءالدین 2، طبقه 5، واحد514

 

شماره تماس: 

          021-66767701
          66767702
          66767703
          66767704

 

لیست قیمت محصولات دژپا