تاثیر برند دوربین مداربسته بر قیمت آن

امروزه استفاده از سیستم های امنیتی مانند دوربین های مداربسته جهت افزایش امنیت محل زندگی افزایش چشم گیری داشته است.استفاده از دوربین های مداربسته در منزل ، محل کار ، فروشگاهها و... از ملزومات است و توسط نهادهای نظارتی نیز بسیار توصیه شده است.

در این میان قمیت دوربین های مداربسته و سایر سیستم های امنیتی در تصمیم خریدار تاثیر بسزایی دارد. اما موارد زیادی تعیین کنننده این قیمت هستند.از جمله این موارد شرکت تولیدکننده یا به عبارتی برند تولیدی دوربین های مداربسته است. تولید کننندگان با توجه به تکنولوژی مورد استفاده در محصولات و مواد به کار گرفته شده قیمت دوربین مداربسته را تعیین میکنند.

درحال حاضر برندهای خارجی زیادی در ایران این محصول را ارائه میدهند.قیمت این محصولات به دلیل نوسانات بازار ارز قابل پیش بینی نیست . اما باید در نظر داشته باشید که مهمترین عامل در تعیین قیمت این محصول امکانات و کیفیت آن است.

بهره گیری از تکنولوژی و تاثیر آن بر قیمت دوربین های مداربسته

هرچه قابلیت یک محصول بیشتر و سیستم آن تخصصی تر باشد در نتیجه قیمت بالاتری خواهد داشت. به طور معمول تولیدکنندگان تمایل دارند تا محصولی مطابق با تکنولوژی روز به بازار ارائه دهند تا توان رقابت با سایر محصولات را داشته باشد.

شرکت های معروف تولیدکننده از فناوری هایی همچون هوش مصنوعی در تولیدات بهره میبرند.این تکنولوژی امکان تشخیص چهره از راه اسکن چهره افراد را دارد و به شما این امکان را میدهد تا دسترسی افراد غریبه را در محل نصب دوربین محدود نمایید.

نکته مهم دیگر در زمان خرید دوربین های مداربسته کیفیت تصویر ضبط شده توسط دوربین می باشد.رزولوشن و کیفیت تصاویر توانایی تشخیص و ردیابی افراد را تسهیل میکند. دوربین های مداربسته قوی قادر به ضبط تصاویری با رزولوشن 3860 *2160   می باشند.

تولیدکنندگان سهم زیادی از سرمایه خود رابرای تحقیق و توسعه محصولات هزینه میکنند تا نیازهای مصرف کننده را بشناسند و محصولی مطابق با آن و در عین حال مطابق با استانداردها ارائه دهند.برخی سیستم های امنیتی قابلیت استفاده به عنوان یک سیستم زنگ خطر یا سیستم کنترل را دارند.در این حالت دوربین میتواند به شبکه امنیت داخلی و خارجی وصل شود و بر امنیت محل مورد نظرشما نظارت نماید.

خواندن 755 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.