نمایشگاه IPAS 2018

نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی ، امنیتی و ایمنی (ایپاس) در مهرماه هر سال به مدت ۴ روز برگزار می شود. امسال هفدهمین دوره این نمایشگاه از ۹تا ۱۲ مهر ماه ۱۳۹۷در مصلی امام خمینی (ره) شهر تهران با حضور ۳۵۰ شرکت داخلی و خارجی از ۲۵ کشور و با بیش از ۳۷ محصول توسط نخبگان کشور برگزار می شود. ایران، کانادا، کره جنوبی، چین، ژاپن و ترکیه از جمله کشورهای شرکت کننده در این نمایشگاه می باشند.

این نمایشگاه شامل دوربین های امنیتی، سیستم های پردازش فیلم و تصویر، ملزومات دوربین، تجهیزات دید درشب ، سیستم های صوتی و تصویری، پلیسی، ایمنی و امنیتی می باشد.

 

تاریخچه نمایشگاه ایپاس


اندیشه برگزاری نمایشگاه IPAS از سال 1380 با تدبیر و ابتکار سردار فرماندهی محترم وقت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران شکل گرفت که اولین دوره در همان سال با عنوان IPAS 2002 در اسفندماه 1380 در مقوله لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و امنیتی در مرکز همایش های صدا و سیما با محصولات 19 کشور جهان برگزار گردید.پس از آن درتقویم شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج .ا.ا ثبت و انحصار برگزاری ادواری نمایشگاه به نام بنیاد تعاون ناجا به نمایندگی شرکت ناجی پاس دریافت گردید و در رسانه های جمعی به خصوص سایت های معتبر بین المللی به معرفی ایپاس پرداخته شد.

خواندن 471 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.