نرم افزار مدیریت تصویر دیجی فورت

دیجی فورت یک نرم افزار شناسایی چهره و مدیریت تصاویر برای دوربین های مداربسته است. قابلیت شناسایی چهره افراد توسط دوربین های مداربسته را میتوان مهمترین دلیل خرید و نصب دوربین ها دانست. نرم افزار دیجی فورت ( Digi Fort ) با قابلیت آنالیز تصاویر به صورت ماژول داخلی و یکپارچه امکانات زیادی را برای کاربران دوربین های مداربسته فراهم میسازد. از جمله این امکانات باید به نکات زیر اشاره کرد:

  • با تنظیم ارتفاع، لنز، زاویه دید و عمق میدان دید دوربین مداربسته میتوان بهتر محیط را درک و آنالیز کرد. به این ترتیب امکان تصویربرداری سه بعدی برای دوربین فراهم میشود. آنالیز تصاویر، خواندن پلاک و شناسایی چهره به وسیله فیلترهای دیجی فورت قابل دسترسی است. تمامی فیلترها به راحتی قابل حذف و نصب هستند.
  • انواع آنالیز ها مانند شمارش افراد، تشخیص چهره، تشخیص جسم سرقت شده یا جا مانده، تشخیص صدمه و یا سرقت دوربین، کنترل جهت حرکت، ایجاد فنس مجازی، دنبال کردن سوژه های تعریف شده، تشخیص پرسه زدن یا توقف در محل، تشخیص سرعت، محاسبه تعداد ورود و خروج افراد و تعداد حاضرین با نرم افزار دیجی فورت امکان پذیر است.
  • تمام گزارشات میتوانند به شکل نمودار، متن و تصویر قابل ارائه شوند. همچنین تمامی فیلترینگ ها موجود برای انجام گزارشات قابل پیاده سازی است. قابلیت های گزارش سازی در نرم افزار دیجی فورت، امکان ایجاد گزارشهای تجمعی و سفارشی سازی شده را جهت کاربرد های مختلف فراهم میکند. همچنین امکان ارائه گزارشات به صورت خطی و گرافیکی نیز مهیا می باشد.

نسخه Explorer:

برای استفاده در ادرات و مشاغل کوچک استفاده از نسخه Explorer این نرم افزار توصیه میشود. زیرا امکان ضبط تصاویر و نظارت را بدون اعمال تننظیمات خاص به کاربر میدهد. این نسخه نرم افزار تا 16 دوربین را پشتیبانی میکند و 4 کاربر به طور همزمان میتوانند از سیستم استفاده کنند. تنظیم نرم افزار به صورت User Friendly بسیار راحت است.

نسخه Standard:

برای استفاده در ادارت و کنترل از راه دور در محل های نسبتا بزرگ استفاده از این نسخه توصیه میگردد. نسخه استاندارد این نرم افزار تا حداکثر 32 دوربین را پشتیبانی میکند و دارای امکاناتی همچون وب سرورهای مجتمع شده، کنترلهای PTZ و مشاهده دوربینها از طریق گوشی موبایل نیز میباشد. کنترل و سوویچ کردن بین تصاویر تنها با یک کلیک امکان پذیر است. تنظیماتی نظیر Playback و ضبط و جست و جوی تصاویر دراین نسخه فراهم شده است.

نسخه Professional:

این نسخه از نرم افزار، قابلیت های مدیریتی جامع تری دارد و برای مشاغل بزرگ بسیار مناسب و قابل استفاده است. حداکثر تا 64 دوربین را پشتیبانی میکند و 16 کاربر میتوانند به صورت همزمان به وب سرور متصل شوند و بر دوربین ها نظارت داشته باشند. امکاناتی نظیر مشاهده تصاویر ازطریق گوشی تلفن همراه، مدیریت PTZ ها از طریق Joystick و ... از طریق این نسخه فراهم شده است.

سایر ماژول های دیجی فورت مانند آلارم، اتوماسیون و مدیریت تصاویر محبوبیت استفاده از این نرم افزار را بیشترکرده است.

خواندن 850 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

دژپا تولید کننده دوربین مداربستهآدرس ما

تهران، خیابان جمهوری، پاساژ علاءالدین 2، طبقه 5، واحد514

 

شماره تماس: 

          021-66767701
          66767702
          66767703
          66767704

 

لیست قیمت محصولات دژپا