نرم افزار مدیریت تصویر دیجی فورت

دیجی فورت یک نرم افزار شناسایی چهره و مدیریت تصاویر برای دوربین های مداربسته است.قابلیت شناسایی چهره افراد توسط دوربین های مداربسته را میتوان مهمترین دلیل خرید و نصب دوربین ها دانست.نرم افزار دیجی فورت ( Digi Fort ) با قابلیت آنالیز تصاویر به صورت ماژول داخلی و یکپارچه امکانات زیادی را برای کاربران دوربین های مداربسته فراهم میسازد.از جمله این امکانات باید به نکات زیر اشاره کرد:

  • با تنظیم ارتفاع ،لنز ، زاویه دید و عمق میدان دید دوربین مداربسته میتوان بهتر محیط را درک و آنالیز کرد.به این ترتیب امکان تصویربرداری سه بعدی برای دوربین فراهم میشود.آنالیز تصاویر ، خواندن پلاک و شناسایی چهره به وسیله فیلترهای دیجی فورت قابل دسترسی است.تمامی فیلترها به راحتی قابل حذف و نصب هستند.
  • انواع آنالیز ها مانند شمارش افراد ، تشخیص چهره ، تشخیص جسم سرقت شده یا جا مانده ، تشخیص صدمه و یا سرقت دوربین، کنترل جهت حرکت، ایجاد فنس مجازی، دنبال کردن سوژه های تعریف شده، تشخیص پرسه زدن یا توقف در محل ، تشخیص سرعت، محاسبه تعداد ورود و خروج افراد  و تعداد حاضرین با نرم افزار دیجی فورت امکان پذیر است.
  • تمام گزارشات میتوانند به شکل نمودار ، متن و تصویر قابل ارائه شوند .همچنین تمامی فیلترینگ ها موجود برای انجام گزارشات قابل پیاده سازی است. قابلیت های گزارش سازی در نرم افزار دیجی فورت ، امکان ایجاد گزارشهای تجمعی و سفارشی سازی شده را جهت کاربرد های مختلف فراهم میکند.همچنین امکان ارائه گزارشات به صورت خطی و گرافیکی نیز مهیا می باشد .

نسخه Explorer :

برای استفاده در ادرات و مشاغل کوچک استفاده از نسخه Explorer این نرم افزار توصیه میشود.زیرا امکان ضبط تصاویر و نظارت را بدون اعمال تننظیمات خاص به کاربر میدهد. این نسخه نرم افزار تا 16 دوربین را پشتیبانی میکند و 4 کاربر به طور همزمان میتوانند از سیستم استفاده کنند. تنظیم نرم افزار به صورت User Friendly بسیار راحت است.

نسخه Standard :

برای استفاده در ادارت و کنترل از راه دور در محل های نسبتا بزرگ استفاده از این نسخه توصیه میگردد.نسخه استاندارد این نرم افزار تا حداکثر 32 دوربین را پشتیبانی میکند و دارای امکاناتی همچون وب سرورهای مجتمع شده، کنترلهای PTZ و مشاهده دوربینها از طریق گوشی موبایل نیز میباشد.کنترل و سوویچ کردن بین تصاویر تنها با یک کلیک امکان پذیر است.تنظیماتی نظیر Playback و ضبط و جست و جوی تصاویر دراین نسخه فراهم شده است.

نسخه Professional :

این نسخه از نرم افزار ،قابلیت های مدیریتی جامع تری دارد و برای مشاغل بزرگ بسیار مناسب و قابل استفاده است.حداکثر تا 64 دوربین را پشتیبانی میکند و 16 کاربر میتوانند به صورت همزمان به وب سرور متصل شوند و بر دوربین ها نظارت داشته باشند.امکاناتی نظیر مشاهده تصاویر ازطریق گوشی تلفن همراه ، مدیریت PTZ ها از طریق Joystick و ... از طریق این نسخه فراهم شده است.

سایر ماژول های دیجی فورت مانند آلارم ، اتوماسیون و مدیریت تصاویر محبوبیت استفاده از این نرم افزار را بیشترکرده است.

خواندن 362 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.