سیستم دوربین HD سیار برای نظارت شهری

دوربین سیار یا (iCAM-MobileHD ) برای نظارت شهری طراحی شده اند .همانطور که از نام آن پیداست ، دوربین سیار نیازی به منبع انرژی مانند آداپتور ندارد و با باتری داخلی شارژ میشود.برای کنترل این دستگاه نیازی به نرم افزار یا دستگاه دیگری نیست.

نصب و باز و بسته کردن دوربین سیار نیاز به دانش خاصی ندارد و به راحتی امکان پذیر است.کاربران میتوانند دوربین را به راحتی با قطع کردن برق 230 ولت ، از قفل جدا کنند و به محل جدید منتقل نمایند.دوربین مداربسته سیار در داخل و بیرون از منزل یا محل کار قابل استفاده است و محدوده وسیعی از کاربردها را فراهم میکند.

ویژگی های سیستم دوربین مداربسته سیار

iCAM مجهز به باطری لیتیومی است و دارای پارامترهای فنی بسیار منحصربه فردی می باشد.باتری این نوع دوربین قابلیت شارژ در دمای بسیار پایین را دارد و در درجه حرارت بین 40 تا 60 درجه سانتی گراد سالم می ماند.

طول عمر باتری به اندازه 3000 چرخه شارژ شدن است و بعد از این، ظرفیت آن تنها 20 درصد کاهش پیدا می کند.

دوربین سیار قابلیت ضبط تصاویر با کیفیت Full HD را دارد و هنگام استفاده از زوم اپتیکال 20x حتی تا 200 متر هم برد تصویری دارد.میتوانید به راحتی هویت و چهره اشخاص را در این فاصله شناسایی کنید.

اینکه دوربین چه تصویری را در چه زمانی ضبط کند قابل مدیریت است و توسط کاربر قابل تنظیم می باشد.توانایی کنترل از راه دور و زوم اپتیکال از ویژگی های خاص دوربین HD سیار محسوب میگردد.

منطقه مورد نظارت دوربین سیار قابل تغییر است و این مسئله استفاده از آن را برای نظارت شهری توجیه میکند.

اطلاعات و تصاویر از 30 تا 90 روز به طور خودکار در حافظه دوربین باقی می مانند و امکان دسترسی به آنها در این مدت وجود دارد.

دستگاه iCAM-MobileHD  با بیشتر سیستم های مدیریت نظارت (VMS) سازگار است و تقریبا با هر سیستم VMS میتواند تنظیم شود .

 

 

خواندن 303 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.