دوربین مداربسته AHD خاص

دوربین مداربسته AHD خاص

نیاز های مختلفی می تواند ما را به سمت بازار خرید دوربین مداربسته روانه کند. ممکن است شما بخواهید برای خط تولید کارخانه خود دوربین مداربسته مناسبی انتخاب کنید و یا درب ورودی هتل یا پارکینگ را به دقت بیشتری تحت نظارت داشته باشید و یا هر کاربری دیگری که می شود برای یک سیستم نظارتی تصور کرد. در هرصورت خرید دوربین مداربسته مناسب نیازمند این است که بررسی های بیشتری روی قابلیت های مختلف دوربین های مداربسته موجود در بازار انجام شود.

کاربرد اصلی و عمده دوربین های مداربسته در سیستم های حفاظتی است اما کاربردهای آن به سیستم های حفاظتی محدود نبوده و از آن فراتر می رود؛ کاربردهایی از قبیل کاربردهای پلیسی، نظامی، فضایی، صنعتی، کنترل ترافیک، ارتباطات ویدیویی و تصویر برداری نامحسوس.

حال اگر به این نتیجه رسیده اید که در سیستم نظارتی خود از دوربین های مداربسته AHD استفاده کنید، در این قسمت انواع دیگری از دوربین های مداربسته تحت شبکه را با امکانات، قابلیت ها و ویژگی های خاص هریک خدمتتان معرفی می کنیم:

 

 

دوربین های مدار بسته اسپید دام

این دوربین‌ها دارای قابلیت گردش در جهات مختلف و زوم کردن در یک زاویه خاص هستند. همچنین دارای یک بدنه دام شکل و یک پایه با توجه به شرایط نصب نیز هستند. یکی از قابلیت‌های مهم دوربین‌های مداربسته گردان امکان تعریف کردن تعداد مشخصی preset برای دوربین است. این پریست‌ها به شما امکان می‌دهد دوربین را طوری تنظیم کنید که به صورت برنامه پذیر و زمان بندی شده، محل‌های مشخصی را به شما نشان دهند.

 

دوربین های صنعتی یا BOX
دوربین مداربسته باکس دوربین هایی با بدنه معمولا مستطیلی شکل و پلاستیکی هستند. با توجه به امکان نصب لنز خارجی برای دوربین های باکس و کیفیت تصویر مناسب تر آنها، این دوربین ها معمولا در کابردهای تخصصی تر مورد استفاده قرار می گیرند. ولی عمومی ترین کاربرد این دوربین ها برای زمانهایی است که نیاز به گرفتن تصویر در زاویه خیلی بسته باشد. برروی این دوربین‌ها هنگام خرید پایه، لنز و کاور وجود ندارد و تک تک این اقلام باید به طور جدا گانه تهیه شود. در واقع یکی از قابلیت‌های دوربین BOX همین انعطاف‌پذیری بالای آن است. برای شرایط نصب خاص می‌توان پایه‌های خاص، برای فواصل بسیار کم یا زیاد می‌توان از لنزهای خاص و یا برای شرایط آب و هوایی خاص کاورهای ضد آب و یا کاورهای دید در شب و یا کاورهای فن دار استفاده می‌شود.

 

دوربین های مدار بسته مینیاتوری

دوربین های مینیاتوری یا Mini Camera در واقع همان دوربین های مداربسته کوچک متداول در بازار هستند. از این دوربین ها بیشتر به عنوان دوربین های مخفی استفاده می شود. معمولا آنها را در جایی که می خواهند دوربین نامحسوس باشد بکار می گیرند. البته باید توجه داشته باشید که استفاده از هرگونه دوربین مخفی بدون اطلاع افراد و یا مجوز پلیس جرم تلقی می گردد.

 

دوربین های مدار بسته دید در شب یا IR

به دوربین ها که از نور مادون قرمز برای تشخیص تصاویر استفاده می کنند دوربین های اینفرارد یا IR گفته می شود. دوربین‌های دید در شب از LED مادون قرمز استفاده می‌کنند و مناسب فضاهای باز و کم نور هستند. با به کارگیری دوربین‌‌های دید در شب می‌ توان در تاریکی شب، یک انسان را از فاصله 150-180 متری مشاهده کرد. LEDهایی که در اطراف لنز این دوربین ها نصب شده اند به وسیله یک سنسور نور در تاریکی روشن می شوند.

 

 

در پایین همین صفحه هم می توانید با کلیک بر روی هر محصول مشخصات و ویژگی های فنی آن را مطالعه کرده و سپس اقدام به خرید نمایید.

دژپا تولید کننده دوربین مداربستهآدرس ما

تهران، خیابان جمهوری، پاساژ علاءالدین 2، طبقه 5، واحد514

 

شماره تماس: 

          021-66767701
          66767702
          66767703
          66767704

 

لیست قیمت محصولات دژپا