دوربین مداربسته

دوربین مداربسته

یکی از ابزارهایی که در زندگی مدرن امروزه به کمک بشر آمده تا امنیت را در ابعاد گوناگون آن ایجاد نماید بحث سیستم های امنیتی و به خصوص دوربین مدار بسته است. امنیت در تمام حوزه های زندگی امری بسیار مهم و غیر قابل انکار است.
شرکت دژپا مشاور، طراح و مجری دوربین های مداربسته و سیستم های امنیتی همواره در تلاش است با ارائه به روزترین تجهیزات و امکانات الکترونیکی مرتبط در این زمینه، راهگشا و تامین کننده بالاترین سطح امنیت و نظارت در محل های مورد نظر شما باشد.
در زیر به برخی مزایای استفاده از دوربین های مداربسته دژپا می پردازیم:

 

جلوگیری از جرائم
دوربین های مدار بسته نه تنها در شناسایی مجرمان بسیار کار آمد هستند، بلکه در پیشگیری از وقوع جرم نیز حائز اهمیت اند. دژپا معتقد است اگر فردی با برنامه قبلی وارد مکانی شده و قصد سرقت از آن را داشته باشد، با وجود دوربین مدار بسته و اطمینان از اینکه تصویر وی ضبط می شود اقدام به سرقت نخواهد کرد.

 

افزایش بهره وری کارکنان
دوربین مدار بسته شرکت دژپا به عنوان یک عامل نظارتی در محیط کار باعث می شود کارکنان با دقت و البته رعایت اصول کاری و نظم و انضباط بالاتری کار کنند که نهایتا منجر به بهبود راندمان مجموعه تحت نظارت شما خواهد گردید.

 

کمک به قانون
دوربین های مداربسته دژپا می توانند در تشخیص مجرمان نیز نقش داشته باشند. اگر این دوربین ها یک حادثه را ثبت کنند و پلیس بر اساس مشاهده تصاویر به دستگیری مجرم بپردازد و تصاویر ذخیره شده می توانند در محکومیت مجرم و در واقع درخواست فرجام کردن موثر واقع شوند.

با کلیک بر روی مجموعه های زیر می توانید دوربین های مداربسته دژپا را در دو دسته بندی دوربین های مداربسته تحت شبکه و دوربین های مداربسته AHD مشاهده بفرمایید:

اطلاعات تماس

محصولات برگزیده

تماس با دژپا

تهران- خیابان جمهوری- پاساژ علاالدین 2- طبقه 5- واحد514

تلفن: 66767701
          66767702
          66767703
          66767704