دوربین مداربسته

دوربین مداربسته

 

دوربین مداربسته یکی از اصلی ترین ابزارهایی است که در زندگی مدرن امروزه به کمک بشر آمده تا امنیت را در ابعاد گوناگون آن ایجاد نماید. امنیت در تمام حوزه های زندگی امری بسیار مهم و غیر قابل انکار است. دوربین های مداربسته بر حسب نوع یا روش انتقال تصاویر  به دسته های وایرلس IP، AHD و آنالوگ تقسیم بندی می شوند.
دژپا تولید کننده، مشاور، طراح و مجری بهترین و پرفروش ترین دوربین های مداربسته و سیستم های امنیتی همواره در تلاش است با ارائه به روزترین تجهیزات و امکانات الکترونیکی مرتبط در این زمینه، راهگشا و تامین کننده بالاترین سطح امنیت و نظارت در محل های مورد نظر شما باشد. لیست قیمت دوربین مداربسته
توجه داشته باشید که دوربین های مداربسته  دژپا دارای 18 ماه گارانتی می باشد.

 

جلوگیری از جرائم
دوربین های مدار بسته نه تنها در شناسایی مجرمان بسیار کار آمد هستند، بلکه در پیشگیری از وقوع جرم نیز حائز اهمیت اند. دژپا معتقد است اگر فردی با برنامه قبلی وارد مکانی شده و قصد سرقت از آن را داشته باشد، با وجود دوربین مدار بسته و اطمینان از اینکه تصویر وی ضبط می شود اقدام به سرقت نخواهد کرد.

 

 دوربین مداربسته

 

 

 

 

 

 

 

افزایش بهره وری کارکنان
دوربین مدار بسته دژپا به عنوان یک عامل نظارتی در محیط کار باعث می شود کارکنان با دقت و البته رعایت اصول کاری و نظم و انضباط بالاتری کار کنند که نهایتا منجر به بهبود راندمان مجموعه تحت نظارت شما خواهد گردید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کمک به قانون
دوربین های مداربسته دژپا می توانند در تشخیص مجرمان نیز نقش داشته باشند. اگر این دوربین ها یک حادثه را ثبت کنند و پلیس بر اساس مشاهده تصاویر به دستگیری مجرم بپردازد و تصاویر ذخیره شده می توانند در محکومیت مجرم و در واقع درخواست فرجام کردن موثر واقع شوند.

 

 

 

 

 

 

 

 

در ادامه ویژگی هایی را معرفی خواهیم کرد که به هنگام خرید دوربین مداربسته باید به آنها توجه نمایید:

 

اندازه لنز

اندازه لنز در یک دوربین، فاصله کانونی آن را مشخص می کند. با افزایش اندازه لنز، فاصله ای که می توان یک انسان را تشخیص داد افزایش می یابد ولی میدان دید به سمت راست و چپ کاهش می یابد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

زاویه دید

هر اندازه زاویه دید یک دوربین بیشتر باشد، دید وسیع تری از محیط مورد نظر را پوشش دهی می کند. یک دوربین با زاویه دید گسترده، تصاویر ساختمان های مجاور و همسایگان را به خوبی ثبت می کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

حافظه

حافظه ثبت تصاویر از فاکتورهای مهمی است که هنگام خرید دوربین باید مدنظر قرار دهید. امروزه دوربین های مداربسته با حافظه های مختلفی در بازار موجود است. اگر دوربین مداربسته به یک هارد اکسترنال و یا حافظه اینترنتی متصل شود، قابلیت ثبت تصاویر تا مقداری نامحدود فراهم می شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

نوع دوربین

سیستم انالوگ نسل قدیمی تر از سیستم های مداربسته است. در سیستم انالوگ کیفیت تصویر دوربین شما به شدت محدود است. سیستم شبکه، نسل جدید سیستم های مداربسته است. در سیستم شبکه کیفیت تصویر به مراتب بالاتر می باشد و البته هزینه بالاتری نیز دارد.

 

 

 

 

 

 

 

میزان نور

یکی از مهمترین موارد، میزان نور است. سطوح روشنایی با واحد لوکس اندازه گیری می شوند. هر چه این عدد برای دوربین پایین تر باشد نور کمتری برای بازسازی تصویر احتیاج دارد.

 

 

 

 

 

 

 

 

رزولوشن

هر چه رزولوشن بالاتر باشد، تصویری که ضبط می شود دارای کیفیت بهتری خواهد بود. رزولوشن تصویر دوربین مداربسته به دو روش اندازه گیری می شود، آنالوگ و دیجیتال. رزولوشن آنالوگ برای دوربین های مداربسته آنالوگ با کیفیت TV Line و رزولوشن دیجیتال برای بیان پیکسل های تصویر دیجیتال استفاده می شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

نوع سنسور

دوربین های مدار بسته با استفاده از سنسورهای DIS یا CCD  تصاویر را شکار می کنند. دوربین های ارزان یا کوچک، سنسورشان CMOS  است و کیفیت تصویر پایینی هم دارند که در شرایط کم نور، بدتر می شود. اما دوربین های بهتر، سنسور  DISیا  CCD با اندازه بزرگتر دارند. هر چه سنسور بزرگتر باشد، تصویر بهتر و با کیفیت تر خواهد بود. در نتیجه سنسورهای  با تراکم بیشتر بهترین تصاویر را تولید می کنند .

 

 

 

 

 

 

 

 

گارانتی

کلیه محصولات دژپا خصوصا دوربین های مداربسته دارای 18 ماه گارانتی بدون قید و شرط می باشد . این گارانتی، ضمانت آرامش خاطر شما عزیزان می باشد .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

با کلیک بر روی مجموعه های زیر می توانید دوربین های مداربسته دژپا را در دو دسته بندی دوربین های مداربسته تحت شبکه و دوربین های مداربسته AHD مشاهده بفرمایید: