ماشینی شدن زندگی بشری با دوربین مداربسته شبکه ای

 

همواره در تاریخ دیده شده است که افراد سعی در اختراع ابزارآلاتی داشته اند که به کمک آن بتوانند زندگی خود را ساده تر کنند و نیروی یدی کمتری استفاده کنند و بیشتر از فکر و خلاقیت بهره بگیرند تا دست به اختراع ابزارآلات و وسایل مدرنی برنند که جایگزینی بی بدیل برای نیروی انسانی گردد. اختراع و تولید دوربین مداربسته شبکه ای یکی از آن وسایلی است که بیش از پیش زندگی بشریت را آسانتر و ماشینی تر کرده است.

 

دوربین مداربسته شبکه ای

اختراع دوربین مداربسته شبکه ای یکی از بهترین خدماتی است که با توجه به رشد روزافزون صنعت و تکنولوژی در سطح جهان و کشور ایران، روز به روز در حال پیشرفت و توسعه بوده است.

با فراگیر شدن شبکه های کامپیوتری، دوربین های مداربسته شبکه ای به عنوان یک اثر موثر و خارق العاده به جامعه شبکه های کامپیوتری اضافه شده و پا به عرصه ظهور نهاده است.

در ادامه این مطلب به معرفی دوربین مداربسته شبکه ای پرداخته شده است.

 

معرفی دوربین مداربسته شبکه ای

دوربین های مداربسته شبکه ای از استانداردهای لازم برخوردار بوده و قادر به برقراری ارتباط با دستگاه های تحت شبکه و سرورهای مختلف میباشند.

در مقایسه دوربین های مداربسته شبکه ای با دوربین های آنالوگ باید چنین گفت که دوربین های مداربسته شبکه ای از قابلیت های نرم افزاری بیشتری بهره مند هستند. به طوری که امکان افزایش قابلیت این نوع دوربین ها در پهنه وسیع تری نیز وجود دارد.

به همینعلت دوربین های مداربسته شبکه ای را میتوان به یک دستگاه مودم یا هر وسیله متصل به اینترنت در هر نقطه ای از جهان وصل کرد و به آسانی تصویر دوربین مربوطه را دریافت نمود.

این قابلیت منحصر به فرد تنها در دوربین مداربسته شبکه ای وجود دارد و دوربین های مداربسته آنالوگ بدون دستگاه DVR یا مبدل دارای این امکانات نمیباشند.

خواندن 397 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

دژپا تولید کننده دوربین مداربستهآدرس ما

تهران، خیابان جمهوری، پاساژ علاءالدین 2، طبقه 5، واحد514

 

شماره تماس: 

          021-66767701
          66767702
          66767703
          66767704

 

لیست قیمت محصولات دژپا