کاربرد دوربین مداربسته برای خودرو

کار گذاشتن و استفاده از سیستم های امنیتی و نظارتی در منزل و محل کار متدوال است. برای محافظ از خودرو معمولا افراد اقدام به نصب دزدگیر خودرو میکنند. علاوه بر دزدگیر فناوری دیگری به عنوان دوربین مداربسته خودرو امروزه مورد استفاده قرار میگیرد. کاربرد اصلی دوربین های مداربسته در خودرو برای پیشگیری از سرقت یا درصورت لزوم تشخیص سارقان است.

امکانات و شرایط استفاده از دوربین مداربسته خودرو

تجهیزات دوربین های مداربسته در انواع خودروهای عمومی و شخصی، کامیون، اتوبوس، سواری و ... قابل نصب است. دوربین مداربسته خودرو در زمان تصادفات رانندگی و  آسیب های احتمالی به کمک مالک خودرو می آید.

ماموران پلیس با استفاده از این امکانات قادر به تعقیب و گریز افراد مجرم و ثبت تخلفات و مشخصات آنها خواهند بود.

نصب و استفاده از دوربین مداربسته خودرو برروی داشبورد اتومبیل معمول است که بنام Dash Camera نامیده میشود. دوربین خودرو برای تمام انواع اتومبیل قابل استفاده است و از این رو برای افرادی که جای ثابتی برای پارک اتومبیل خود ندارند استفاده از آن میتواند بسیار موثر واقع شود. نظارت بر اتومبیل به این ترتیب راحت تر میشود.

البته دوربین های مداربسته خودرو باید کیفیت تصویربرداری بالایی داشته باشند تا تشخیص چهره افراد به وسیله آنها راحت تر انجام گیرد. دوربین هایی با کیفیت HD و Full HD تصاویری با کیفیت بالا در اختیار شما قرار میدهند. چنانچه بخواهید از تصاویر ضبط شده برای ارائه در اداره پلیس یا بیمه استفاده کنید حتما باید رزولوشن تصویرضبط شده  720 P  یا 1080P باشد.

دوربین مداربسته خودرو به گونه ای طراحی شده است که در شرایط دمایی متفاوت بین منفی 20 مثبت 60 درجه نیز آسیب نمیبیند و سازگاری دارد.

دوربین مداربسته خودرو امکان تصویربرداری در شب را ندارد و برای این کار باید LED مادون قرمز داشته باشد. دوربین دید در شب حساسیت نوری بالایی دارد و میتواند در نورکم نیز تصاویر با کیفیتی ارائه دهد.

خواندن 540 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

دژپا تولید کننده دوربین مداربستهآدرس ما

تهران، خیابان جمهوری، پاساژ علاءالدین 2، طبقه 5، واحد514

 

شماره تماس: 

          021-66767701
          66767702
          66767703
          66767704

 

لیست قیمت محصولات دژپا