بهره گیری از دوربین مداربسته برای ارتقاء سطح امنیت منازل مسکونی

از گذشته تا به امروز منازل مسکونی همواره در معرض انواع خطر بوده اند. یکی از این خطرها سرقت از منازل میباشد.

به همین علت لازم است افراد برای پیشگیری از هر گونه سرقت اموال و وسایل گرانبهای خود در جهت بالا بردن سطح ایمنی منازل مسکونی خود تلاش کنند.

از جمله اقداماتی که معمولاً برای پیشگیری از سرقت انجام میشود ساخت دیوارهای بلند، به کار گیری محافظ های مختلف، درب های ضد سرقت، نرده و سایر وسایل حافظتی میباشد که افراد از آنها جهت حفظ آسایش و امنیت منزل خود بهره میبرند.

 

بهره گیری از دوربین مداربسته

در همین راستا استفاده از دوربین مداربسته میتواند به بالا رفتن ضریب امنیتی ساختمان ها و منازل مسکونی کمک کند. استفاده از دوربین مدار بسته به علاوه ضریب امنیتی بالا و هزینه معقول تری نسبت به سایر روشها را نیز دارد.

میتوان گفت بهره بردن از دوربین مداربسته برای جلوگیری از تهدیدات احتمالی منازل مسکونی یکی از شیوه های نوین و کارآمد محسوب می شود که باعث ارتقاء سطح امنیتی منازل مسکونی میشود.

اگر با وجود دوربین هم منزل مسکونی مورد سرقت قرار بگیرد این دوربین ها با ویژگی ضبط تصاویری که دارند می توانند در تحقیقات پلیس با امکان تشخیص چهره سارقین بسیار راهگشا باشند و مراتب دستگیری سارقان را هر چه سریعتر فراهم آورند.

تعداد دوربین های مداربسته در منازل مسکونی با توجه به متراژ خانه ها و بر حسب نیاز متفاوت می باشد.

در ادامه به برخی از مناطق حساس منزل اشاره می کنیم که نیاز به وجود دوربین در آن مناطق بیشتر حس می شود.

 

مناطق حساس و رایج نصب دوربین مداربسته

  • درب های ورودی ساختمان

        نصب دوربین مداربسته در کنار درب های ورودی ساختمان امکان مشاهده ورود و خروج افراد را فراهم می آورد و امکان شناسایی افراد در صورت وقوع سرقت را ایجاد میکند.

 

  • پارکینگ

        پارکینگ ها به علت دسترسی آسانی که دارند از محیط هایی هستند که باید در آنها از دوربین مداربسته استفاده کرد و توجه داشت که تمامی محیط پارکینگ تحت پوشش دوربین باشند.

 

  • پشت بام

         در صورتی که از پشت بام ساختمان امکان ورود به منازل مسکونی وجود داشته باشد، می توان با نصب دوربین برای آنجا این منطقه را نیز تحت پوشش قرار داد.

 

  • آسانسور یا راه پله های ساختمان

         راه پله و آسانسور از جمله مکان های حساس در یک ساختمان هستند که نیاز است جهت کنترل رفت و آمد افراد مشکوک و مظنون تحت پوشش دوربین قرار گیرند.

خواندن 341 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

دژپا تولید کننده دوربین مداربستهآدرس ما

تهران، خیابان جمهوری، پاساژ علاءالدین 2، طبقه 5، واحد514

 

شماره تماس: 

          021-66767701
          66767702
          66767703
          66767704

 

لیست قیمت محصولات دژپا