هارد دیسک HDD

هارد دیسک HDD

کلیه تصاویر که از طریق دوربین به دستگاه ضبط تصاویر منتقل می گردد بر روی هارد دیسک(HDD) ذخیره می شود. بنابراین یکی از با اهمیت ترین اجزای تشکیل دهنده یک دوربین مداربسته، هارد دیسک (Hard Disk) می باشد. در واقع کیفیت مناسب هارد دیسک انتخابی در عملیات ذخیره سازی و بازیابی تصاویر دوربین های مدار بسته نقش بسیار مهمی داشته و بازیابی مناسب تصاویر ضبط شده از مهم ترین فاکتورها در جلب رضایت مشتری به شمار می رود.

هارد دیسک های ارائه شده توسط شرکت دژپا از برترین برندهای دنیا مانند وسترن دیجیتال، توشیبا، سی گیت و ... می باشند که همگی دارای ضمانت نامه های معتبر داخلی هستند. ظرفیت هاردهای HDD به صورت نرمال 500 گیگابایت، 1 ترابایت و 2 ترابایت است که با توجه به پارامترهای متعددی مانند کیفیت مورد نیاز تصاویر، تعداد دوربین ها و مدت زمان مورد نیاز نگهداری از تصاویر ضبط شده انتخاب می شوند. 

توجه داشته باشید که در هنگام خرید سیستم نظارتی و دوربین مداربسته هیچ گاه از کیفیت هارد دیسک خود صرف نظر نکنید؛ چون در صورت خرابی هارد هزینه شما به مراتب بالاتر خواهد بود.

در پایین همین صفحه می توانید هارد دیسک های ارائه شده توسط شرکت دژپا را مشاهده فرموده و پس از بررسی تمام جنبه های فنی اقدام به خرید نمایید.

دژپا تولید کننده دوربین مداربستهآدرس ما

تهران، خیابان جمهوری، پاساژ علاءالدین 2، طبقه 5، واحد514

 

شماره تماس: 

          021-66767701
          66767702
          66767703
          66767704

 

لیست قیمت محصولات دژپا