تجهیزات جانبی

تجهیزات جانبی

تجهیزات جانبی دوربین مداربسته به لوازمی گفته می شود که برای تکمیل یک سیستم مداربسته از آنها استفاده می کنیم. این لوازم شامل تجهیزات متفاوتی می شود که بخش های مختلف سیستم مدار بسته را به هم مرتبط می کنند یا به عملکرد بهتر سیستم کمک می کنند.

شرکت دژپا مشاور، طراح و مجری دوربین های مداربسته و سیستم های امنیتی همواره در تلاش است تا مشتریان عزیز بتوانند با صرف کمترین هزینه بالاترین کیفیت تجهیزات جانبی را در محصولات خریداری شده خود داشته باشند.

برای همه ما قابل درک است دوربین مداربسته و دستگاه ضبط تصاویر می توانند گران قیمت باشند. اما نباید از این نکته غافل شد که یک مجموعه دوربین مداربسته زمانی درست و دقیق کار می کند که تمام اجزای مجموعه از کیفیت مناسبی برخوردار باشند. به همین دلیل دژپا پیشنهاد می کند با بررسی همه جانبه و توجه به تمام جزییات، عمر مفید و موثر پکیج دوربین مداربسته خود را افزایش دهید.

در دسته بندی هایی که در ذیل مشاهده می کنید سعی شده است اقلام پر اهمیت به صورت جداگانه معرفی شوند. با کلیک بر روی هر دسته از لوازم جانبی مورد نظر می توانید اقلام موجود و ویژگی های فنی هر یک را بررسی نموده و اقدام به خرید نمایید.

لاذم به ذکر است در صورت نیاز به مشاوره و یا طرح هرگونه سوال می توانید با کارشناسان ما در واحد فروش دژپا تماس گرفته و در سریع ترین زمان پاسخ خود را دریافت نمایید.

دژپا تولید کننده دوربین مداربستهآدرس ما

تهران، خیابان جمهوری، پاساژ علاءالدین 2، طبقه 5، واحد514

 

شماره تماس: 

          021-66767701
          66767702
          66767703
          66767704

 

لیست قیمت محصولات دژپا